5 szkoleń w ramach programu Pingpongowe Marzenia z PSE [VIDEO]

W ramach programu Pingpongowe Marzenia z PSE odbyło się 5 szkoleń, prowadzonych przez Jerzego Grycana, dedykowanych trenerom pracującym z najmłodszymi zawodnikami. W jednym z nich gościnnie uczestniczył trener seniorskiej kadry – Tomasz Krzeszewski.

– Cieszę się, że udało się doprowadzić do takiej sytuacji, że mamy takie szkolenia, bo wcześniej wiele osób mówiło o niedosycie związanym z ich brakiem. Grałem kiedyś na przyzwoitym poziomie jako zawodnik, jestem trenerem kadry mężczyzn, ale nigdy nie pracowałem z początkującymi i muszę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem o szkoleniu dzieci. Pomyślałem sobie, że jeśli kiedyś zakończę swoją przygodę z PZTS-em to skończę całe „FUNdamenty”. Myślę, że super sprawą jest to, że można wielokrotnie uczestniczyć w szkoleniu w celu ‚odświeżenia sobie wiadomości. Wszyscy się uczymy i jestem wdzięczny, że mogłem wziąć udział w tym szkoleniu. Cieszę się, że tak duża grupa uczestniczy i mam nadzieję, że dzięki temu będziemy mogli wzmocnić naszą dyscyplinę, aby tenis stołowy był coraz lepiej postrzegany w naszym kraju – powiedział Krzeszewski.

Łącznie w szkoleniu uczestniczyło ponad 100 trenerów, pracujących w klubach, które biorą udział w programie Pingpongowe Marzenia z PSE.