#ZOSTAŃWDOMU graj w pingponga z PSE

Czas epidemii możemy wykorzystać aktywnie, przekonują do tego Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. – realizatorzy III edycji Programu „Pingpongowe Marzenia z PSE”, w której udział bierze 15 szkół podstawowych i 70 klubów tenisa stołowego z całej Polski.

Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi
i Ministerstwem Sportu od stycznia 2020 roku realizują III edycję Programu „Pingpongowe Marzenia z PSE”. Program stanowi integralną część Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego.  Uczestnicy Programu – dzieci ze szkół podstawowych oraz klubów tenisa stołowego, korzystają z bezpłatnych zajęć pozaszkolnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów tenisa stołowego. W III edycji Programu, zajęciami objętych jest 1360 dzieci z całej Polski, zajęcia prowadzone są przez ponad 100 trenerów.

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną i wstrzymanie zajęć w szkołach i klubach, Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z członkami Polskiej Kadry Narodowej, zachęcają młodzież do kontynuowania ćwiczeń w domach.

trenujzkadra #zostańwdomu #zeronudywdomu #pingpongowemarzeniazpse

Brakuje Wam ruchu w związku z koniecznością izolacji 😭 ☣⛔ Nie martwcie się mamy dla Was coś wyjątkowego❗ #trenujzkadra to akcja, którą realizujemy w ramach motywowania Was do ćwiczeń w domu 🏋‍♂🏠Dzisiaj zapraszamy na trening, który poprowadzi Tomasz Kotowski 🏓🏓🏓Partnerem akcji są Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., które towarzyszą nam od 3 lat w realizacji Programu "Pingpongowe Marzenia z PSE" 👍🏆#pingpongowemarzeniazpse #zostańwdomu #zeronudywdomu

Opublikowany przez Polski Tenis Stołowy Czwartek, 2 kwietnia 2020